Dokumentai

 • HIPOCREDIT.LT SISTEMOS NAUDOJIMO TAISYKLĖS
 • BENDRO POBŪDŽIO INFORMACIJA APIE SU NEKILNOJAMUOJU TURTU SUSIJUSIUS KREDITUS
 • STANDARTINĖS INFORMACIJOS APIE KREDITĄ FORMA
 • KREDITO SUTARTIES BENDROSIOS SĄLYGOS
 • KREDITO GAVĖJŲ SKUNDŲ NAGRINĖJIMO TAISYKLĖS

  UAB „Hipotekiniai kreditai“ siekia aukščiausios klientų aptarnavimo kokybės ir nori užtikrinti klientų poreikių bei lūkesčių patenkinimą. Norint palikti atsiliepimą apie teikiamų paslaugų kokybę, kilus klausimų ar ieškant sprendimo, pirmiausia siūlome susisiekti telefonu 8607 77708 ar kreiptis kitu patogiu būdu.

  Jeigu susidariusi situacija nebuvo išspręsta, Jūs turite teisę ne vėliau kaip per 3 mėnesius nuo tos dienos, kai sužinojote arba turėjote sužinoti apie savo teisių pažeidimą, pateikti skundą UAB „Hipotekiniai kreditai“ raštu, išsiunčiant jį elektroniniu paštu: info@hipocredit.lt arba paštu: UAB „Hipotekiniai kreditai“, V. Putvinskio g. 62, 44211 Kaunas.

  Teikiant skundą, reikia nurodyti:

  vardą ir pavardę;
  gimimo datą ar asmens kodą;
  gyvenamosios vietos adresą/el. paštą/kontaktinį telefono numerį;
  skundo pateikimo datą;
  skundo priežastį, t. y. kokios Jūsų teisės buvo pažeistos;
  savo reikalavimus;
  kokiu būdu pageidaujate gauti atsakymą.

  Teikiant skundą, prašome pridėti dokumentus, pagrindžiančius Jūsų skundo esmę ir Jūsų reikalavimus.

  Klientams, pateikusiems skundus, UAB „Hipotekiniai kreditai“ darbuotojai stengiasi atsakyti kaip įmanoma greičiau. Sudėtingais atvejais atsakymo į skundą pateikimas gali užtrukti, tačiau ne ilgiau kaip 14 dienų.

  Visada siekiame taikaus ir teisingo sprendimo. Jei nesutinkate su gautu atsakymu ir turite papildomos svarbios informacijos, kuri nebuvo pateikta/įvertinta pirmojo kreipimosi metu, siūlome kreiptis pakartotinai ir pateikti visą papildomą informaciją.

  Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus Lietuvos bankui yra skirta kompetencija spręsti vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčus, kylančius dėl finansinių paslaugų teikimo. Todėl, gavę Jus netenkinantį UAB „Hipotekiniai kreditai“ atsakymą, turite teisę per vienerius metus kreiptis į Lietuvos banką (adresas: Žirmūnų g. 151, 09128 Vilnius, https://www.lb.lt/lt/daugiau-apie-gincius-su-finansiniu-paslaugu-teikeju) raštu arba elektroniniu būdu dėl neteisminio ginčo nagrinėjimo. Be to, visais atvejais savo pažeistas teises galite ginti teisės aktų nustatyta tvarka teisme.

  Daugiau informacijos:

  UAB „Hipotekiniai kreditai“ skundų nagrinėjimo taisyklės

 • INFORMACIJA ESAMIEMS KLIENTAMS
 • Slapukų politika
 • Privatumo politika