Dažniausiai užduodami klausimai

 • Per kiek laiko galima gauti pinigus?

  Mūsų praktika rodo, kad vidutiniškai į savo banko sąskaitą pinigus gausite per 2-4 darbo dienas nuo kredito paraiškos pateikimo dienos. Tai priklauso nuo dviejų veiksnių: kaip greitai atsiųsite el.paštu nekilnojamo turto dokumentus, nuotraukas, savo asmens dokumento kopiją ir kiek laiko Registrų centras tvirtins hipotekos sutartį (dažniausiai patvirtinama tą pačią dieną).

 • Per kiek laiko aš gausiu kredito pasiūlymą?

  Mes pasistengsime atsiųsti pasiūlymą per kelias valandas po paraiškos pateikimo. Jeigu paraišką pateiksite penktadienio vakarą arba savaitgalį, pasiūlymą atsiųsime sekančią darbo dieną.

 • Ar galiu gauti kreditą, jei mano turtas jau įkeistas?

  Ne, bet galite refinansuoti turimą kreditą per Hipocredit, susisiekite su mūsų specialistais (žr. Kontaktai) ir sužinokite, kaip galime jums padėti.

 • Ar mano sutuoktiniui reikia vykti pas notarą, kad įregistruoti hipoteką?

  Registruojant hipoteką turi abu sutuoktiniai atvykti pas notarą ir duoti savo sutikimus, kadangi tai bendras šeimos turtas.

 • Ar galiu gauti kreditą nekilnojamojo turto pirkimui?

  Taip, Hipocredit gali suteikti kreditą nekilnojamojo turto pirkimui. Pildant paraišką galite pasirinkti kredito paskirtį. Šiuo atveju turtas bus įkeistas taip pat.

 • Ar būtina pildyti kredito paraišką?

  Taip, kredito paraiška yra būtina.

 • Ką reiškia anuiteto metodas?

  Anuiteto metodas reiškia, kad kredito mėnesinės įmokos yra vienodos visą sutarties laikotarpį.

 • Kokios yra kredito išdavimo išlaidos?

  Su kreditu susijusias išlaidas galite rasti mūsų kainoraštyje čia

 • Ar galiu grąžinti kreditą anksčiau termino?

  Taip, išankstinis kredito grąžinimas yra nemokamas. Jums reikės sumokėti einamojo mėnesio palūkanas ir likusią kredito dalį.

 • Kokio dydžio skaičiuojami delspinigiai vėluojant sumokėti kredito įmoką?

  Fiziniams asmenims vėluojant mokėti kredito įmokas ir / ar palūkanas, už kiekvieną pavėluotą dieną turėsite sumokėti kredito davėjui 0,05 procento dydžio delspinigius, apskaičiuotus nuo vėluojamos grąžinti kredito ir ar palūkanų sumos. Šie delspinigiai skaičiuojami už ne ilgesnį kaip 180 dienų laikotarpį. Nutraukus kredito sutartį arba kredito davėjui pareikalavus grąžinti visą kreditą nepasibaigus kredito sutarties galiojimo laikotarpiui nenutraukiant kredito sutarties,  bus taikomi 0,015 procento dydžio delspinigiai nuo pradelstos sumokėti sumos už kiekvieną pradelstą dieną.

   

  Juridiniams asmenims vėluojant mokėti kredito įmokas ir / ar palūkanas, už kiekvieną pavėluotą dieną turėsite sumokėti kredito davėjui 0,08 procento dydžio delspinigius, apskaičiuotus nuo vėluojamos grąžinti kredito ir ar palūkanų sumos.

 • Ar reikia gauti teismo leidimą norint įkeisti būstą, jei turiu vaikų ar įvaikių iki 18 metų? Kokius dokumentus reikės pateikti kreipiantis į teismą dėl pažymos?

  Apylinkės teismo leidimo įkeisti būstą reikia tuo atveju, jei įkeičiamame būste gyvens šeima (ar vienas iš tėvų), turinti nepilnamečių vaikų (įvaikių). Kreipkitės į savo apylinkės (gyvenamosios vietos) teismą.

  Kad gauti leidimą, jums reikės pateikti šiuos dokumentus:

  1. Savo ir sutuoktinio pasą arba asmens tapatybės kortelę;

  2. Nepilnamečių vaikų gimimo liudijimus;

  3. Santuokos liudijimą;

  4. Būsto pirkimo–pardavimo sutarties kopiją ar kitą dokumentą, pagrindžiantį turto įsigijimą;

  5. VĮ Registrų centro pažymėjimą (išrašą) apie nuosavybės teisės įregistravimą;

  6. Laisvos formos prašymą apylinkės teismui;

  7. Pažymą apie šeimos darbo užmokestį ar kitas gaunamas pajamas už paskutinius 6 mėn;

  8. Kredito sutartį.

  Būtina turėti visų pateikiamų dokumentų originalus ir jų kopijas. Tam tikrais atvejais teisėjas gali pareikalauti papildomų dokumentų. Teismo nutartis dėl leidimo priimama per 5 darbo dienas nuo visų reikiamų dokumentų pateikimo ir įsigalioja jos priėmimo dieną. Teismo leidimas sudaryti įkeitimo sandorį išduodamas nemokamai.

  Teismo leidimą turite pateikti notarui, kai tvirtinamas įkeitimo sandoris.

   

  Teismo leidimas įkeisti būstą nereikalingas, jei:

  1. Jūsų šeima su nepilnamečiais vaikais gyvena ne įkeičiamame, o kitame būste. Tokiu atveju notarui reikės pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad turite kitą būstą, kuris Nekilnojamojo turto registre įregistruotas kaip šeimos turtas;

 • Ar galiu gauti INVEGA Palūkanų kompensavimą, jeigu turiu sudarytą kredito sutartį su UAB "Hipotekiniai kreditai"?

  Taip.

  Jei esate Smulkiojo ar Vidutinio Verslo įmonė ir turite mūsų paskolą, tai suteikia jums teisę pasinaudoti Valstybės parama dėl palūkanų kompensavimo ir atgauti iki 95 proc. nuo faktiškai UAB "Hipotekiniai kreditai" sumokėtų palūkanų sumos, bet ne daugiau kaip 7 proc. metinių palūkanų. Maksimalus laikotarpis už kurį gali būti kompensuojamos palūkanos – 36 mėn. Daugiau informacijos rasite čia.

   

  UAB "Hipotekiniai kreditai" klientai gali teikti paraiškas INVEGAI dėl palūkanų kompensavimo bendrąja tvarka čia. INVEGA vertins kiekvieną pateiktą paraišką individualiai, prašydama pateikti kreditą pagrindžiančius dokumentus.

   

  Klientai, kurie pasinaudojo šia parama, teigia, kad procesas nesudėtingas ir trunka apie 30 kalendorinių dienų.

 • Ko reikia norint gauti kreditą iš Hipocredit?

  1. Jūs turite būti Lietuvos Respublikos pilietis ar gyventi Lietuvoje bent 20 metų.

  2. Hipocredit suteikia kreditą fiziniams bei juridiniams asmenims su nekilnojamo turto įkeitimu, todėl jūs turite turėti nekilnojamo turto nuosavybės teisę Lietuvoje.


  3. Gaunamos pajamos ir jūsų kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai kreditui gauti.

 • Kokius dokumentus reikės pateikti norint gauti kreditą?

  Kreditui gauti reikalingi dokumentai, kuriuos turite  atsiųsti el.paštu: info@hipocredit.lt

  1) Įkeičiamo nekilnojamo turto registrų centro išrašas;

  2) Įkeičiamo nekilnojamo turto nuotraukos arba turto vertinimas;

  3) Asmens dokumento kopija.

   

  Notarui reikalingi dokumentai:

  1) Nekilnojamo turto įsigijimo sutartis;

  2) Nekilnojamo turto draudimo polisas ir draudimo įmokos apmokėjimo kvitas (nereikia įkeičiant žemės sklypus);

  3) Asmens dokumentas

 • Kaip gauti kreditą iš Hipocredit?

  Tai įmanoma trimis paprastais žingsniais:

  1) Užpildykite kredito paraišką Hipocredit puslapyje (el.paštu info@hipocredit.lt atsiųskite siūlomo įkeisti nekilnojamo turto registrų centro išrašą ir nuotraukas) ir per kelias valandas gausite pasiūlymą.

  2) Gavus nekilnojamojo turto įvertinimą iš mūsų partnerių, nuvykus pas notarą pasirašykite kredito bei hipotekos sutartis jums patogiu laiku.

  3) Pasirašius ir įregistravus hipotekos sutartį Registrų centre (tai už Jus sutvarkys notaras), gausite pinigus į savo asmeninę banko sąskaitą.

  Mūsų praktika rodo, kad kredito išdavimo procesas užtrunka 1-4 darbo dienas nuo paraiškos pateikimo dienos.

   

  Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia Hipocredit, prašome pažiūrėti čia.

   

 • Kodėl verta skolintis iš Hipocredit?

  Pirma, jūs per kelias valandas gausite pradinį pasiūlymą. Antra, mes pasirūpinsime, kad dokumentų tvarkymas būtų kaip įmanoma paprastesnis ir patogesnis. Trečia, mes išduodame kreditą net iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės.

 • Ar galiu gauti kreditą, jeigu šiuo metu oficialiai nedirbu?

  Ne, kredito gauti negalėsite, jeigu nei vienas iš šeimos narių šiuo metu yra nedirbantys.

 • Ar sutarties sudarymui reikalingas sutuoktinio sutikimas?

  Pasirašant hipotekos sutartį pas notarą, turėsite atvykti kartu su sutuoktiniu.

 • Kiek aš galiu pasiskolinti?

  Hipocredit galite pasiskolinti su nekilnojamojo turto įkeitimu – iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės. Kredito suma nuo 1000 EUR iki 500 000 EUR.

 • Koks galimas kredito grąžinimo terminas?

  Mes siūlome kreditus, kurių terminas nuo 3 mėnesių iki 20 metų. Esant galimybei, visada galite kreditą grąžinti anksčiau termino.

 • Kas yra mano kreditorius kredito laikotarpiui?

  Iš pradžių kreditas bus išduotas Hipocredit ir jums reikės atlikti kredito ir palūkanų grąžinimus Hipocredit. Hipocredit išdavus kreditą, jį paskelbia Mintos tarpusavio skolinimo platformoje. Hipocredit visada bus jūsų kreditorius tol, kol grąžinsite visą kreditą. Perdavimo (priskyrimo) savo kreditoriais lygiagrečiai Hipocredit gaus vieną ar daugiau portalo investuotojų, tačiau jūsų patogumui jums nebus siunčiamas pranešimas. Jūs toliau vykdysite savo įsipareigojimus Hipocredit.

 • Ar reikalavimas perduoti (priskirti) Mano sutartį su Hipocredit galioja?

  Pretenzija dėl perdavimo (priskyrimo) neturi įtakos jūsų sudarytai kredito sutarčiai su Hipocredit ir ji lieka galioti. Investuotojas neturi Hipocredit kredito sutarties. Investuotojas įgyja tik teisę prašyti dalies jūsų paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo išlaidų. Taip pat būtina sudaryti kredito sutarties ar įkeitimo sutarties pakeitimus arba pasiketimus hipotekos registre.

 • Ar investuotojas sužino mano duomenis?

  Jūsų vardas, pavardė, asmens kodas, adresas ir kita informacija, kuri leidžia jus identifikuoti ir su jumis susisiekti nebus atskleista investuotojams. Be to investuotojams draudžiama bendrauti su jumis. Jei investuotojas pažeidžia šį įsipareigojimą, tuomet tas investuotojas nebus jūsų kreditorius.

 • Ar reikalavimo perleidimas turi įtakos man?

  Ne, neturi įtakos. Dėl reikalavimo perleidimo jums nebus pranešta, todėl jūs galėsite toliau užtikrinti visus mokėjimus Hipocredit. Investuotojui jūsų duomenys nebus atskleisti, kaip ir visos komunikacijos su jumis vyks tik per Hipocredit.

 • Kur galiu susipažinti su Bendrosiomis kredito sutarties sąlygomis ir kitais dokumentais?

  Su bendrosiomis kredito sutarties sąlygomis galite susipažinti čia; taip pat galite susipažinti su www.hipocredit.lt sistemos naudojimo taisyklėmis čia, sutikimu tvarkyti asmens duomenis čia. bendro pobūdžio informacija apie su nekilnojamuoju turto susijusius kreditus čia, standartinės informacijos apie kredito formą čia.

 • Invega Palūkanų kompensavimas

  Jei esate Smulkiojo ar Vidutinio Verslo įmonė ir turite mūsų paskolą, tai suteikia jums teisę pasinaudoti Valstybės parama dėl palūkanų kompensavimo ir atgauti iki 95 proc. nuo faktiškai UAB "Hipotekiniai kreditai" sumokėtų palūkanų sumos, bet ne daugiau kaip 7 proc. metinių palūkanų. Maksimalus laikotarpis už kurį gali būti kompensuojamos palūkanos – 36 mėn. Daugiau informacijos rasite čia.

   

  UAB "Hipotekiniai kreditai" klientai gali teikti paraiškas INVEGAI dėl palūkanų kompensavimo bendrąja tvarka čia. INVEGA vertins kiekvieną pateiktą paraišką individualiai, prašydama pateikti kreditą pagrindžiančius dokumentus.

   

  Klientai, kurie pasinaudojo šia parama, teigia, kad procesas nesudėtingas ir trunka apie 30 kalendorinių dienų.