Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kodėl verta skolintis iš Hipocredit?

  Mes suteikiame paskolas, atitinkančias iki 75% nekilnojamojo turto rinkos vertės, taikome tikrai nedideles palūkanas (nuo 1% iki 1,8% per mėnesį), leidžiame pasirinkti jums priimtiną kredito terminą (nuo 3 mėn. iki 20 m.). Užtikriname visų paskolos gavimo ir mokėjimo procesų skaidrumą, rūpinamės, jog dokumentų tvarkymas būtų kuo paprastesnis (galime rekomenduoti turto vertintoją, galime įforminti draudimą, surasti notarą). Suteikiame lanksčias paskolos grąžinimo sąlygas bei galimybę grąžinti kreditą anksčiau laiko be išankstinio grąžinimo mokesčio. Esame atsakinga, sprendimų ieškanti įmonė, tad nesame sulaukę nei vieno klientų skundo. Be to, nebuvome konfiskavę nei vieno kliento užstato.

 • Kur galiu susipažinti su kredito už užstatą sutarties sąlygomis?

  Su kredito sutarties sąlygomis galite susipažinti čia; su www.hipocredit.lt sistemos naudojimo taisyklėmis – čia, o sutikimu tvarkyti asmens duomenis čia.

 • Kas yra mano kreditorius kredito laikotarpiui?

  Kreditą su užstatu jums išduoda Hipocredit, jo ir palūkanų grąžinimus atliksite taip pat mums. Išdavus kreditą, jį paskelbiame Mintos tarpusavio skolinimo platformoje, tačiau jūsų kreditoriumi liekame tol, kol grąžinate visą paskolą. Dėl to, jūsų patogumui, atskirai apie minėto portalo investuotojų priskyrimą jūsų papildomais kreditoriais nebūsite informuojami. Savo įsipareigojimus toliau vykdysite mums – Hipocredit.

 • Ar reikalavimas perduoti (priskirti) mano sutartį su Hipocredit galioja?

  Pretenzija dėl perdavimo (priskyrimo) neturi įtakos jūsų sudarytai kredito sutarčiai su Hipocredit ir ji lieka galioti. Investuotojas neturi Hipocredit kredito sutarties. Investuotojas įgyja tik teisę prašyti dalies jūsų paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo išlaidų. Taip pat būtina sudaryti kredito sutarties ar įkeitimo sutarties pakeitimus arba pasikeitimus hipotekos registre.

 • Ar investuotojas sužino mano duomenis?

  Jūsų vardas, pavardė, asmens kodas, adresas ir kita informacija, leidžianti jus identifikuoti ar su jumis susisiekti, investuotojams nebus atskleista. Be to, draudimas investuotojams bendrauti su jumis yra viena iš buvimo kreditoriumi sąlygų.

 • Ar reikalavimo perleidimas turi įtakos man?

  Ne, neturi įtakos. Dėl reikalavimo perleidimo jums nebus pranešta, todėl visus mokėjimus galėsite toliau vykdyti Hipocredit. Investuotojui jūsų duomenys nebus atskleisti, komunikacija su jumis vyks tik per Hipocredit.

 • Kokius dokumentus reikės pateikti, norint gauti paskolą su užstatu?

  Kreditui gauti reikalingi dokumentai, kuriuos turite prisegti pildant kredito paraišką arba atsiųsti el.paštu: info@hipocredit.lt:

  1) Įkeičiamo nekilnojamojo turto registrų centro išrašas;
  2) Įkeičiamo nekilnojamojo turto nuotraukos;
  3) Asmens dokumento kopija.

   

  Notarui turėsite pateikti tokius dokumentus:

  1) Nekilnojamojo turto įsigijimo sutartis;
  2) Nekilnojamojo turto draudimo polisas ir mokėjimo įrodymas (nereikia įkeičiant žemės sklypus). Galime įforminti draudimą ir padėti pateikti šiuos dokumentus;
  3) Santuokos, ištuokos, seperacijos arba mirties liudijimo kopija.

 • Ar mano sutuoktiniui reikia vykti pas notarą, kad būtų įregistruota hipoteka?

  Registruojant hipoteką abu sutuoktiniai turi atvykti pas notarą ir duoti savo sutikimus, juk tai – bendras šeimos turtas.

 • Ar sutarties sudarymui reikalingas sutuoktinio sutikimas?

  Pasirašant hipotekos sutartį pas notarą, turėsite atvykti kartu su sutuoktiniu.

 • Ar būtina pildyti kredito su užstatu paraišką ir atlikti nekilnojamojo turto įvertinimą?

  Taip, kredito paraiška yra būtina, nekilnojamojo turto įvertinimas taip pat, tačiau mūsų partneriai tai atliks tą pačią dieną, visiškai nemokamai.

 • Ar reikia gauti teismo leidimą norint įkeisti būstą, jei turiu vaikų ar įvaikių iki 18 metų? Kokius dokumentus reikės pateikti kreipiantis į teismą dėl pažymos?

  Apylinkės teismo leidimo įkeisti būstą reikia tuo atveju, jei įkeičiamame būste gyvens šeima (ar vienas iš tėvų), turinti nepilnamečių vaikų (įvaikių). Tokiu atveju reikia kreiptis į savo apylinkės (gyvenamosios vietos) teismą.

 • Kad gautumėte leidimą, jums reikės pateikti šiuos dokumentus:

  1. Savo ir sutuoktinio pasą arba asmens tapatybės kortelę; 2. Nepilnamečių vaikų gimimo liudijimus;
  3. Santuokos liudijimą;
  4. Būsto pirkimo–pardavimo sutarties kopiją ar kitą dokumentą, pagrindžiantį turto įsigijimą;
  5. VĮ Registrų centro pažymėjimą (išrašą) apie nuosavybės teisės įregistravimą;
  6. Laisvos formos prašymą apylinkės teismui;
  7. Pažymą apie šeimos darbo užmokestį ar kitas gaunamas pajamas už paskutinius 6 mėn;
  8. Kredito sutartį.

  Būtina turėti visų pateikiamų dokumentų originalus ir jų kopijas. Tam tikrais atvejais teisėjas gali pareikalauti papildomų dokumentų. Teismo nutartis dėl leidimo priimama per 5 darbo dienas nuo visų reikiamų dokumentų pateikimo ir įsigalioja jos priėmimo dieną. Teismo leidimas sudaryti įkeitimo sandorį išduodamas nemokamai. Teismo leidimą turite pateikti notarui, kai tvirtinamas įkeitimo sandoris.

 • Teismo leidimas įkeisti būstą nereikalingas, jei:

  Jūsų šeima su nepilnamečiais vaikais gyvena ne įkeičiamame, o kitame būste. Tokiu atveju notarui reikės pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad turite kitą būstą, kuris Nekilnojamojo turto registre įregistruotas kaip šeimos turtas.

 • Jeigu noriu gauti kreditą su užstatu būsto remontui, ar turiu pateikti sąskaitas, naujų daiktų įsigijimo čekius ir kt.?

  Ne, jokių būsto remontą patvirtinančių dokumentų neprašome. Tačiau jeigu renkatės tikslinį kreditą (pavyzdžiui, kai didelę sumą pinigų skolinatės stogo keitimui ar kt.), po sutarto laikotarpio prašome pateikti įrodymą, jog lėšos buvo panaudotos pagal tikslą. Minėtu atveju užtektų atsiųsti pakeisto stogo nuotrauką.

 • Kokius dokumentus reikia pateikti, norint gauti paskolą būstui su užstatu?

  Jūsų asmens dokumento kopiją, perkamo būsto Registrų centro išrašą, keletą įkeičiamo nekilnojamojo turto nuotraukų.

 • Kokius dokumentus reikia pateikti, norint gauti paskolą verslui su nekilnojamojo turto įkeitimu?

  Jūsų asmens dokumento kopiją, įmonės įstatus, įkeičiamo nekilnojamojo turto Registrų centro išrašą, keletą įkeičiamo nekilnojamojo turto nuotraukų ir, jeigu turite, nekilnojamojo turto vertinimą.

 • Kokių dokumentų reikia, kad galėčiau paimti paskolą automobiliui su nekilnojamojo turto įkeitimu?

  Kreditas su užstatu automobilio įsigijimui suteikiamas įprastomis sąlygomis, informaciją rasite čia. Specialių dokumentų (automobilio duomenų, kasko draudimo ir kt.) pateikti nereikia.

 • Ko reikia, norint gauti paskolą su užstatu iš Hipocredit?

  1. Jūs turite būti Lietuvos Respublikos pilietis ar gyventi Lietuvoje bent 20 metų.
  2. Hipocredit suteikia kreditą fiziniams bei juridiniams asmenims su nekilnojamojo turto įkeitimu, todėl jūs turite turėti nekilnojamojo turto nuosavybės teisę Lietuvoje.
  3. Gaunamos pajamos ir jūsų kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai kreditui gauti.

 • Ar galiu gauti kreditą, jeigu šiuo metu oficialiai nedirbu?

  Ne, vertiname tik tvarias kliento pajamas už 6 paskutinius mėnesius.

 • Kaip gauti kreditą su įkeitimu iš Hipocredit?

  Tai įmanoma trimis paprastais žingsniais:
  1) Užpildykite kredito paraišką Hipocredit puslapyje (pridėkite arba el. paštu atsiųskite siūlomo įkeisti nekilnojamojo turto dokumentus ir nuotraukas) ir per kelias valandas gausite pasiūlymą.
  2) Gavus nekilnojamojo turto įvertinimą iš mūsų partnerių, jums patogiu laiku nuvykite pas notarą ir pasirašykite kredito bei hipotekos sutartis.
  3) Pasirašius ir įregistravus hipotekos sutartį Registrų centre (tai už jus sutvarkys notaras), gausite pinigus į savo asmeninę banko sąskaitą.

  Mūsų praktika rodo, kad kredito su užstatu išdavimo procesas užtrunka 1-4 darbo dienas nuo paraiškos pateikimo dienos.

  Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia Hipocredit, prašome pažiūrėti čia.

 • Kiek aš galiu pasiskolinti?

  Hipocredit teikia kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu – iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės. Kredito suma gali būti nuo 1000 Eur iki 150 000 Eur.

 • Per kiek laiko galima gauti pinigus?

  Mūsų praktika rodo, kad vidutiniškai į savo banko sąskaitą pinigus gausite per 2-4 darbo dienas nuo kredito su užstatu paraiškos pateikimo dienos. Tai priklauso nuo dviejų veiksnių: kaip greitai atsiųsite nekilnojamojo turto dokumentus, nuotraukas, savo asmens dokumento kopiją ir kiek laiko Registrų centras tvirtins hipotekos sutartį (dažniausiai patvirtinama tą pačią dieną). Pinigai išmokami vos per 1 d. nuo reikalingų dokumentų pateikimo.

 • Per kiek laiko aš gausiu kredito su užstatu pasiūlymą?

  Pasiūlymą pasistengsime atsiųsti per keletą valandų po jūsų paraiškos pateikimo. Jeigu paraišką pateiksite vakare arba savaitgalį, pasiūlymą atsiųsime kitą darbo dieną.

 • Per kiek laiko po paraiškos kreditui su užstatu pateikimo galėsiu įsigyti būstą?

  Jeigu pateiksite visus reikalingus dokumentus ir turėsite savo pradinį įnašą, būstą galėsite įsigyti per 2-3 darbo dienas.

 • Ar imant paskolą būstui su nekilnojamojo turto įkeitimu svarbios mano pajamos?

  Taip, vertiname tvarias pajamas už 6 paskutinius mėnesius.

 • Ar galiu gauti kreditą su užstatu, jei mano turtas jau įkeistas?

  Ne, bet galite refinansuoti turimą kreditą per Hipocredit ir pasiskolinti papildomai, apie tai skaitykite čia. Susisiekite su mūsų specialistais ir sužinokite, kaip galime jums padėti.

 • Kokio tipo nekilnojamasis turtas tinkamas įkeitimui?

  Paskolos grąžinimą garantuoti galite įkeisdami butą, namą, mišką ar didesnę nei 5 ha ploto žemės ūkio paskirties žemę.

 • Ar galiu gauti kreditą nekilnojamojo turto pirkimui?

  Taip, Hipocredit gali suteikti kreditą nekilnojamojo turto pirkimui. Pildant paraišką galite pasirinkti kredito paskirtį. Šiuo atveju turtas paskolos grąžinimą garantuosite įkeisdami įsigyjamą nekilnojamą turtą.

 • Kokios yra kredito su užstatu išdavimo išlaidos?

  Su kreditu susijusias išlaidas galite rasti mūsų kainoraštyje čia.

 • Įmonė veikia trumpiau nei mėnesį, ar vis tiek galiu gauti paskolą su užstatu?

  Taip, jeigu įmonė neturi skolų ir įkeičia nekilnojamąjį turtą, galite gauti paskolą.

 • Ar galiu refinansuoti paskolas, jeigu šiuo metu oficialiai nedirbu?

  Ne, vertiname tik tvarias kliento pajamas už 6 paskutinius mėnesius.

 • Koks galimas kredito su užstatu grąžinimo terminas?

  Mes siūlome kreditus, kurių grąžinimo terminas yra nuo 3 mėnesių iki 20 metų. Esant galimybei, visada galite kreditą grąžinti anksčiau termino (nemokamai).

 • Ar galiu grąžinti kreditą anksčiau termino?

  Taip, išankstinis kredito grąžinimas yra nemokamas. Jums reikės sumokėti einamojo mėnesio palūkanas ir likusią kredito dalį.

 • Kokio dydžio delspinigiai skaičiuojami vėluojant sumokėti paskolos su užstatu įmoką?

  Delspinigiai sudaro 0,1% per dieną nuo laiku nesumokėtos kredito sumos.

 • Ar refinansuojant paskolas galima prailginti kredito grąžinimo terminą? Kiek?

  Taip. Refinansuojant pas kitus kreditorius turimas paskolas, kredito laikotarpį parinksime atsižvelgiant į jūsų pageidaujamą mokėti mėnesio įmoką.

 • Jeigu refinansuojant paskolas kartu paimsiu papildomą Hipocredit kreditą su užstatu, ar nepadidės mokama mėnesinė įmoka?

  Hipocredit.lt paskolos yra 3-4 kartus pigesnės nei vartojimo kredito bendrovių paskolos. Dažniausiai jas refinansavus galima pasiimti papildomą kreditą, o bendra mėnesinė įmoka net sumažėja.

 • Ką reiškia anuiteto metodas?

  Anuiteto metodas reiškia, jog mėnesinės kredito įmokos yra vienodos visą sutarties laikotarpį.

 • Ar reikia pateikti finansinę gautos paskolos panaudojimo ataskaitą?

  Ne, turite tiesiog laiku grąžinti paskolą, jokių finansinių ataskaitų neprašome.

 • Užsiimu nekilnojamojo turto vystymu. Ar galėčiau paimti paskolą, metus laiko mokėti tik jos palūkanas, o pardavęs vystytą nekilnojamojo turto objektą – grąžinti paskolą?

  Taip, mūsų paskolos mokėjimo sąlygos yra lanksčios, pagal susitarimą galimas paskolos grąžinimas kredito termino pabaigoje.